KONST / Litografier / Färglitografi 12837050
nr 1283 7050
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Färglitografi, Lars Pirak (f. 1932), Sverige. Renskötsel. Signerad, numrerad 149/310. Motivet: 46x63 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:19:00
1.000 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
21 okt
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak